NIE ZWLEKAJ - ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ !

Zakres usług

w czym możemy ci pomóc ?

Zakres usług
Zwróć się do nas, gdy w Twoich rękach znajduje się:

  • nakaz zapłaty wydany w elektronicznym postępowaniu upominawczym (tak, to nie pomyłka, ten dokument bez podpisów i pieczątek wysłany przez Sąd Rejonowy Lublin - Zachód może w przyszłości stanowić podstawę do egzekucji komorniczej – nie bagatelizuj tego!),
  • nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym,
  • nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym,
  • pozew wraz z załącznikami wraz z zobowiązaniem z sądu do złożenia odpowiedzi na pozew.
W tych przypadkach miej świadomość, że liczy się czas - 14 dni od doręczenia Ci listu poleconego to termin ostateczny - nie można go przedłużać, zmieniać. Jeśli w tym terminie nie zostanie wniesiony środek zaskarżenia, to niestety, ale musisz liczyć się z uprawomocnieniem się nakazu zapłaty lub pozwu, a w konsekwencji - z egzekucją komorniczą.
Zwróć się do nas jak najszybciej – im szybciej, tym lepiej! Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę i opracujemy strategię działania. Naszą odpowiedź uzyskasz w terminie maksymalnie 48 godzin od wysłania nam zgłoszenia.
Nie ma znaczenia, czy dług dotyczy umowy z firmą telekomunikacyjną, parabankiem, firmą pożyczkową, bankiem czy funduszem sekurytyzacyjnym. Nie jest również istotne, że powód jest firmą zagraniczną – cypryjską, luksemburską, szwajcarską. Zleć nam bezpłatną analizę swojej sprawy.
Do analizy Twojej sprawy potrzebujemy pełnego kompletu dokumentów - skanów lub ich wyraźnych zdjęć.
0
Na uzyskanie odpowiedzi!
Image

Kredyty CHF


Zwróć się do nas, jeśli jesteś również kredytobiorcą kredytu frankowego – dokonamy bezpłatnej analizy sprawy, wskażemy taktykę procesową, przedstawimy potencjalne ryzyka oraz bilans zysków i strat.

Pamiętaj!

Stosownie do postanowienia w sprawie o sygn. akt Sądu Okręgowego w Warszawie - XXVIII Cz 5/21 – jeśli w sprawie spłacony został cały kapitał, to sąd może wstrzymać dalszy obowiązek płatności rat kredytu frankowego!

Do analizy Twojej sprawy potrzebujemy pełnego kompletu dokumentów - skanów lub ich wyraźnych zdjęć – umowy kredytowej wraz ze wszystkimi załącznikami do niej oraz wszelkiej innej dokumentacji kredytowej.
Analiza sprawy jest całkowicie bezpłatna i jeżeli czujesz się z tym pewniej
– możesz zanonimizować swoje dane osobowe.


Pamiętaj jednak, że dla potrzeb reprezentowania Twoich interesów, potrzebować będziemy już wersji uwzględniającej pełne dane sprawy.
Powered by: cdx.pl